Dodane przez Prohuman 04 kwietnia 2018

OPIEKUNKA

Miejsce pracy: UNLINGEN

Poszukujemy OPIEKUNKĘ OD 20.04 DO 24.05 OPIEKUNKĘ z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości UNLINGEN( niedaleko Ulm ). Wynagrodzenie 1450 EURO.

Podopiecznym jest PAN- porusza się na wózku inwalidzkim – trzeba go transferować, nie ma demencji, trzeba wstawać do niego 1-2 razy w ciągu nocy. Trzeba go myć i ubierać. W domu do dyspozycji jest specjalne łóżko – pflegebett, krzesełko prysznicowe, wózek inwalidzki, podnośnik/ winda do wanny, winda sufitowa, winda na schody (dom jest całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych). 2 razy w tygodniu przychodzi służba pielęgnacyjna, aby podać leki i zmieniać opatrunki. Przychodzi do niego także fizjoterapeuta. Pan mieszka z samodzielną żoną, która nie wymaga opieki. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.