Dodane przez trefo 28 czerwca 2018

Poszukujemy Opiekunki - Engelsbrand.

Miejsce pracy: Engelsbrand

Poszukujemy pilnie Opiekunki:

między 06 - 10 lipca 2018

na okres 8 tygodni do starszej pani w Engelsbrand

Engelsbrand (PLZ 75331 NIEMCY) - miejscowość licząca 4300 mieszkanców w Badenii-Wirtembergii , 10 km od Pforzheim i 38 km od Karlsruhe oraz 50 km od Stuttgartu.

89-letnia Pani Anne (156 cm, 68 kg). Podopieczna choruje na demencję starczą w lekkiej formie oraz dolegliwości wieku starczego, porusza się przy rollatorze (nie ma potrzeby dzwigania oraz wstawania w nocy ) . Podopieczna jest osobą, jest raczej osobą małomówną, wdzięczną za okazaną pomoc. Lubi spacery z rollatorem np. do pobliskiego sklepu oraz oglądać telewizję. Podopieczna je samodzielnie, nie ma problemów z przełykaniem, nie stosuje żadnej specjalnej diety, lubi smacznie i zdrowo zjeść.

Podopieczna mieszka wraz ze sprawnym mężem, który jest przesympatyczną, otwartą i ciepłą osobą, która bardzo lubi rozmawiać, śmiać się i jeździć na zorganizowane wycieczki ( w takim przypadku, opiekunka również towarzyszy, ma zapewniony przejazd lub lot oraz zakwaterowanie z wyzywieniem – jest pełnoprawnym uczestnikiem wycieczki). Mąż służy opiekunce zawsze pomocą. Przy podopiecznej nie ma potrzeby ewentualnej pomocy w nocy ponieważ w razie potrzeby zajmuje się tym mąż. Bardzo przyjemne miejsce pracy.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, opiekunka ma do dyspozycji : pokój z oddzielną łazienką.

Wynagrodzenie miesięczne:

- osoby z prowadzoną aktualnie działalnością gospodarczą w Polsce - 1800 €

  • osoby pracujące na umowę zlecenie - 1400 €

Obowiązki:

- proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, itp...)

- opieka pielęgnacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie itp...)

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z podopieczną

- prawo jazdy – mile widziane!!!

- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku (nie musi być udokumentowane)

Firma oferuje:

- pokrycie kosztów zakwaterowania, wyżywienia oraz dojazdu

- ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki

- elastyczne terminy i zasady wyjazdów

- stałą opiekę ze strony Koordynatora na terenie Niemiec

- rozmowy na numery stacjonarne do Polski i dostęp do internetu.

Kontakt w godz: 09.00 – 18.00

mail: trefopl@gmail.com lub tel: 696-050-911

TREFO - Nr Certyfikatu  Firmy: 6518