Dodane przez workexpress 05 sierpnia 2011

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

WYMAGANIA :

1. Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi,
2. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
3. Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
4. Dobry stan zdrowia.
5. Mile widziane czynne prawo jazdy

OBOWIĄZKI :

1. Opieka nad pacjentem z określonymi dolegliwościami/stanami chorobowymi,
2. Pomoc w codziennych czynnościach - toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego,
3. Proste prace domowe- przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku, zakupy,
4. Dotrzymywanie towarzystwa, chodzenie na spacery, ewentualne wizyty u lekarza, w aptece itp.
Informacje dodatkowe

Pracodawcą jest Firma Work Express Sp. z o.o. oferująca następujące warunki:

1. Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia - umowa o pracę,
2. Atrakcyjne wynagrodzenie 900 - 1400 euro netto (na rękę),
3. Ubezpieczenie społeczne - pracodawca opłaca wszystkie składki ZUS- od średniej krajowej 3359 zł brutto,
4. Dokument A1- jedyny dokument potwierdzający legalność pracy za granicą,
5. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego - karta EKUZ,
6. Zapewniona ciągłość pracy - okres składkowy zaliczany do emerytury,
7. Oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb osób wyjeżdżających,
8. Elastyczne terminy i zasady wyjazdów,
9. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu,
10. Zwrot kosztów dojazdu,
11. Stałe wsparcie i kontakt z koordynatorem Work Express 24h/dobę.
11. Elastyczne terminy i zasady wyjazdów.

KONTAKT :

Biuro Rekrutacji Zagranicznych
ul. A. Mickiewicza 13/3
40-092 Katowice

tel.: 32 351 00 01
tel.: 32 721 57 11
tel.: 32 721 57 13

jaroslaw.ring@workexpress.pl
niemcy@workexpress.pl

www.workexpress.pl

Mamy dla Ciebie pracę i… bonus 222 euro!

Wyjedź jeszcze w sierpniu z Work Express
jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech
i zdobądź dodatkowo 222 euro*