Dodane przez Aktivmed24 05 września 2018

Opieka nad seniorką w Neustadt/Wied, od 14.09, do 1400 euro

Miejsce pracy: Neustadt/Wied

 

Agencja zatrudnienia ABC Work (nr certyfikatu 12912), dla swojego partnera – Agencji zatrudnienia Aktivmed.24 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

 

OPIEKUN SENIORÓW W NIEMCZECH

 


 

Agencja zatrudnienia Aktivmed24 (nr certyfikatu 11628) jest wiodącą firmą zatrudniającą Opiekunów/Opiekunki Seniorów na terenie Niemiec. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej
w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

 


 

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!

 


 

LOKALIZACJA: Neustadt/Wied

 


Zapewniamy:
- wynagrodzenie:
1400 euro oraz dodatkowe premie (ZUS od średniej krajowej),
- jedną czytelną umowę,
- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu w Niemczech,
- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu, bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego.

Wymagamy:
-
dobra znajomość języka niemieckiego,

 

- palenie tylko na zewnątrz,

 

- prawo jazdy mile widziane,

 

- dobra umiejętność gotowania (przynajmniej raz dziennie świeże warzywa, owoce, sałatka)

 

 

 

Stan zdrowia podopiecznego:
-
Seniorka w wieku 93 lat, porusza się za pomocą rollatora, ma: demencję starczą, inkontynecję, nadciśnienie, anemię, podwyższony cholesterol, częste zapalenie pęcherza.

 

 

 

 

 

 

 

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Sprawdź i wybierz dla siebie najlepsze: http://aktivmed24.pl/oferty-pracy.html

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny z naszym koordynatorem:

 

kom.: 881 404 447
email: martaswies@aktivmed24.pl

 


 


 


 


 

Proszę o dołączenie poniższej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszej aplikacji oraz dołączonych dokumentach przez Aktivmed.24 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Jana Chrystiana Szucha 13/15/6, KRS: 0000721480 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszej aplikacji oraz dołączonych dokumentach przez Aktivmed.24 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Jana Chrystiana Szucha 13/15/6, KRS: 0000721480 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszej aplikacji oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

 

Oświadczam również, że zapoznałem się pouczeniem realizującym obowiązek informacyjny określony w art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. , który został mi przedstawiony w formie Załącznika nr 1.

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.