Dodane przez PrivateCare24 12 września 2018

Opiekunka do seniora od 30.09, Rottenburg

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Rotenburg
Stawka: do uzgodnienia
Termin rozpoczęcia pracy: 30.09.2018
Długość kontraktu: do uzgodnienia

OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM

Do opieki jest pan Eberhard. Mieszka w domu jednorodzinnym wraz z małżonką, która nie podlega opiece. Podopieczny cierpi na chorobę Parkinsona, nadciśnienie tętnicze oraz ma inkontynencję. Porusza się przy pomocy rollatora. Do zadań opiekunki należy opieka nad seniorem oraz aktywizowanie go. Wieczorami trzeba pomóc go zaprowadzić do łóżka.

Miejsce zamieszkania

• Dom jednorodzinny
• Oddzielne piętro do dyspozycji opiekunki
• Oddzielna łazienka
• Internet

Informacje o Seniorze

Imię: Erhard

Wzrost: 170

Waga: 85 kg

Wiek: 86 lat

Schorzenia:

• Nadciśnienie tętnicze
• Parkinson
• Inkontynencja
• Problemy z samodzielnym poruszaniem się – rollator

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

• pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
• pomoc przy poruszaniu się (transfer)
• pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
• pomoc w prowadzeniu domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
• aktywizacja seniora

WYMAGANIA

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

APLIKACJA

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl