Dodane przez intercare 11 czerwca 2014

Opiekunka w wieku 30+

Miejsce pracy: całe Niemcy

Alten Care 24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia wpisaną do KRAZ pod Nr 1005. Poszukujemy kobiet w wieku powyżej 30 lat chętnych do pracy na terenie Niemiec jako opiekunki osób starszych.

Oferujemy: -  darmowe zamieszkanie oraz utrzymanie w domach podopiecznych

               - bezpłatny dojazd

                - elastyczne terminy i zasady zleceń

                - tylko sprawdzone miejsca pracy

                - wynagrodzenie 1300 euro

                - ubezpieczenie NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV

                 - stałą opiekę koordynatora

Wymagamy:-  podstawowej znajomości języka niemieckiego

                 - doświadczenia w sprawowaniu opieki nad osobą chorą lub w starszym wieku

               -   gotowości do podjęcia pracy na co naimniej 2 miesiące

Obowiązki opiekunki: - sprawowanie podstawowej opieki

                               - wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach

                             - proste prace domowe

Jeśli jesteś osobą o pogodnym usposobieniu, charakteryzujesz się cierpliwością i życzliwością- ta praca jest dla Ciebie! Z przyjemnością przywitamy Cię w naszym zespole!

Dodatkowe informacje:

Tel.67 345 0960

SMS o treści "praca" na nr 660914660 (oddzwonimy)

email: danuta.altencare24@interia.pl