Dodane przez FELIZAJOB 06 grudnia 2018

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO - 5 TYGODNI

Miejsce pracy: HEROLDSTATT

ZASTĘPSTWO NA 5 TYGODNI DLA OPIEKUNKI BEZ J. NIEMIECKIEGO OD 18.12 (1100 EURO PLUS PREMIA 150 €!)

Do opieki:

Kobieta ma 68 lat (160 cm wzrostu, 100 kg)

Podopieczna jest osobą poruszającą się przy rolatorze. Ma parkinsona.

Potrzebuje pomocy podczas wstawania.

Bierze dużą ilość leków stąd zdarzają jej czasem torsje.

Lubi rozmawiać i jest bardzo miła. W domu jest pies.

Opiekunka wychodzi z nim raz lub dwa razy dziennie na spacer.

W nocy wypuszcza się go raz na ogród.

Obowiązki:

Podopieczna potrzebuje pomocy w opiece nad domem, utrzymywaniu go w czystości, przygotowywanie posiłków, robieniu zakupów i pielęgnacji ciała.

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny z ogrodem.

Do dyspozycji pokój z telewizorem, internet

Poszukujemy:

Opiekunkę z doświadczeniem.

Opiekunka nie musi znać języka niemieckiego. Przy podstawowej znajomości oferujemy wyższą stawkę!

Stawka: 1100 Euro/m-c

Zlecenie jest sprawdzone i podopieczna bardzo miła! Po przerwie wraca stała zmienniczka!

Miejsce pracy: Heroldstatt

Termin rozpoczęcia pracy: 16-12-2018

Okres trwania zlecenia: 5 tygodni

Stan podopiecznego:

  • osoba chodząca przy rolatorze
  • potrzebuje pomocy przy wstawaniu parkinson

Obowiązki:

  • Organizacja czasu wolnego
  • Utrzymanie domu w porządku
  • gotowanie dla podopiecznej
  • robienie zakupów
  • Pielęgnacja ciała, pomoc w rozbieraniu i ubieraniu
  • Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety ( także higiena intymna)

Do dyspozycji opiekunki:

  • Internet
  • Własny pokój ze wspólną łazienką
  • Telewizor

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z chorym na inkontynencję

Skontaktuj się z nami juz dziś!

505-624-193
www.opieka.felizajob.pl
opieka@felizajob.pl
fb: @felizajob