Dodane przez Solutions 17 lipca 2014

Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: Peterborough

PERSONNEL SOLUTIONS – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą.  Funkcjonujemy od 2007 roku. Do tej pory zatrudniliśmy już ponad 5000 osób. Aktualnie kilkadziesiąt osób pracuje dla nas za granicą. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. Obecnie dla naszego Klienta, właściciela prywatnych domów opieki poszukujemy opiekunów/ opiekunki osób starszych.

PRACODAWCA ANGIELSKI ZAPEWNIA:

·         Pracę w domach seniora o wysokim standardzie i renomie

·         Wynagrodzenie 7,5£ brutto na godzinę

·         System pracy trzyzmianowy

·         Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Pełen pakiet ubezpieczeniowo-emerytalny

·         Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

ZADANIA

·         Sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznych w codziennych czynnościach m.in. mycie, ubieranie, podawanie posiłków, wspólne spędzanie wolnego czasu

·         Czynności związane z opieką, uzależnione od stanu zdrowia podopiecznych

WYMAGANIA

·         znajomość komunikatywnej języka angielskiego na poziomie B2, który umożliwi komunikację z pozostałymi członkami zespołu i pacjentami

·         udokumentowane co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami starszymi

·         dyspozycyjność do dłuższych wyjazdów

·         empatia wobec pacjentów, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

DODATKOWE INFORMACJE

Dojazd do Londynu na własny koszt. Możliwość bezpłatnego transferu z lotniska w Londynie.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie lub odwiedź nas w Centrum Rekrutacyjnym w Katowicach.

tel. 660 747 100
tel. 660 616 690

Centrum Rekrutacyjne Katowice

ul. Sobieskiego 11

Zapraszamy od 8.00 do 16.00

Wyślij SMS pod numer 535 136 555 o treści opieka Anglia - oddzwonimy w ciągu 24H

Zapytaj o naszą ofertę lub wyślij CV na adres mailowy pracaanglia@personnelsolutions.pl

Dowiedz się więcej o ofercie pracy na naszej stronie:   www.pewnaopieka.pl

Prosimy o dołączenie w treści cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych  Osobowyc  (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3636)