Dodane przez TEMPUSA 31 października 2011

Opiekunka/Pielęgniarka do osóby starszej

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku

Opiekunka/pielęgniarka do osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy – różne miasta
Nr ref.: OPI/FOR24/10

OBOWIĄZKI:
- opieka nad pacjentem z określonymi dolegliwościami/stanami chorobowymi,
- pomoc w codziennych czynnościach,
- dotrzymywanie towarzystwa,
- proste prace domowe- tj. prowadzenie domu, utrzymywanie porządku, przygotowywanie posiłków.

WYMAGANIA:
- minimum 1 rok doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi,
- chęć niesienia pomocy osobom starszym i schorowanym,
- referencje z poprzednich miejsc pracy mile widziane,
- komunikatywny język niemiecki lub francuski
- aktualne zaświadczenie o niekaralności,
- dobry stan zdrowia,
- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

OFERUJEMY
- zatrudnienie na okres minimum 3 miesięczny,
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub na podstawie własnej działalności,
- zwrot kosztów przejazdu do kraju i z powrotem.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: info.waw@tempusa.pl
w tytule wiadomości należy wpisać „OPI/FOR24/10”

W treści maila proszę odpowiedzieć na pytania:
1. Na jak długo chciałaby Pani podjąć taki zatrudnienie?
2. Jakie są Pani oczekiwania finansowe? Proszę o podanie kwoty (w walucie euro)

Zainteresowanych zapraszamy także osobiście do siedziby Agencji:
Agencja Pracy Czasowej Tempus A
Al. KEN 96 lok. U1
02-777 Warszawa
(budynek obok stacji metra Ursynów, wejście do Agencji jest od ul. Artystów, siedziba Agencji znajduje się na tyłach budynku 96)
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

/KRAZ 493/