Dodane przez HPS 19 sierpnia 2014

PIELĘGNIARKI, OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy: całe Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania :

  • Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B 2
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, życzliwość i cierpliwość
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec.

 Najważniejsze obowiązki:

  • Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi chorych
  • Opieka nad pacjentem ściśle wg. zaleceń lekarza
  • Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Oferujemy:

  • Legalną pracę na terenie Niemiec
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Stałą opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem na adres :    rekrutacja@horecahr.pl lub kontakt telefoniczny : 696 852 120

W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : pielęgniarka  – Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.