Dodane przez magdalena.smolinska 14 stycznia 2013

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Opis stanowiska / obowiązki:

• Opieka nad pacjentem z określonymi dolegliwościami/stanami chorobowymi
• Pomoc w codziennych czynnościach – toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego
• Proste prace domowe – przygotowanie posiłków, utrzymanie porządku, zakupy
• Dotrzymanie towarzystwa, chodzenie na spacery, ewentualne wizyty u lekarza, w aptece itp.

Wymagania:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Łagodne, przyjacielskie usposobienie, cierpliwość, rzetelność
• Dobry stan zdrowia
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu opieki nad osobami starszymi
• Mile widziane czynne prawo jazdy

Oferujemy:

• Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – umowa o pracę
• Wynagrodzenie 850 – 950 euro netto (na rękę) dla osób z komunikatywną znajomością j. niemieckiego
• Wynagrodzenie 950 – 1200 euro netto (na rękę) dla osób z dobrą/bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego
• Ubezpieczenie społeczne – pracodawca opłaca wszystkie składki ZUS od średniej krajowej tj. 3526 zł brutto
• Dokument A1 – potwierdzający legalność pracy za granicą
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – karta EKUZ
• Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• Oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb osób wyjeżdżających
• Elastyczne terminy wyjazdów
• Wsparcie Koordynatora

Kontakt pod numerem: 12 681 64 60