Dodane przez Humanpro 21 listopada 2014

Opiekun/-ka osób starszych

Miejsce pracy: Całe Niemcy

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: całeNiemcy

Opis stanowiska:

- opieka i pielęgnacja osób starszych, wymagających pomocy;

- wsparcie w uporaniu się z czynnościami dnia codziennego podopiecznych (spożywanie posiłków, ubieranie, wizyty u lekarzy);

- pomoc w prowadzeniu domu (pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy);

- bliska współpraca z członkami rodzin podopiecznych;

- aktywna organizacja czasu wolnego;

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

- mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (opiekun medyczny, pielęgniarstwo itp.);

- zamiłowanie do pracy z seniorami;

- zaangażowanie;

- odpowiedzialność;

- dyspozycyjność;

- cierpliwość i miłe usposobienie;

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji;

- możliwość długofalowego zatrudnienia;

- stabilną, legalną pracę na teranie Niemiec;

- pełny pakiet socjalny;

- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@humanpro.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.