Dodane przez PlanetaPracy 14 stycznia 2021

Oferta od zaraz/ 1500 €/ Samotna seniorka/ Geilenkirchen

Miejsce pracy: Geilenkirchen ( ok 80 km od Kolonii)

Miejsce:

Geilenkirchen ( ok 80 km od Kolonii)

Data wyjazdu:

2021-01-18

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest 81-letnia, samotnie mieszkająca seniorka ( 165 cm, 55 kg). Kobieta porusza się o lasce bądź przy balkoniku, jest osłabiona ze względu na wiek, choruje na parkinsona, depresję.

Opis oferty:

Seniorka potrzebuje wsparcia we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą oraz przebieraniem się. Kobieta NIE jest inkontynentna. Codziennie przychodzi Pflegedienst która podaje lekarstwa, zakłada pończochy uciskowe. Do obowiązków opiekunki należy również pomoc w domu tj zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. DO seniorki raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielny prysznic, internet, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.