Dodane przez apn_opieka 30 marca 2021

APN- Opieka nad małżeństwem w Gangelt- od 1500€ do 1600€ netto/m-c / oferta nieaktualna

Miejsce pracy: Gangelt (52538)

31.03.2021- oferta nieaktualna

Praca od 7-8.04.2021 na 6-8 tyg.

Miejscowość: Gangelt (52538, Niemcy)

Wynagrodzenie: od 1500€ do 1600€ netto/ m-c

Opieka nad Panią, która ma 92 lata. Choruje na lekką demencję, porusza się samodzielnie. Podopieczna mieszka ze mężem, który ma 92 lata i również choruje na początkową demencję oraz porusza się samodzielnie. Przychodzi Pflegedienst, który rozdziela leki podopiecznym. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym.

Obowiązki: pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet.

Wymagania: komunikatywna mocna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)

- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl