Dodane przez herz24 17 grudnia 2014

Opiekunka Osoby Starszej w Niemczech

Miejsce pracy: całe Niemcy

 

Poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze Opiekunek Osób Starszych na terenie Niemiec.

 

Szukamy osób serdecznych, wrażliwych i wyrozumiałych, które są zdecydowane wyjechać za granicę oraz dla których naturalne jest niesienie pomocy na co dzień.  Oferujemy legalną pracę, zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

 

Wymagamy komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece – nie musi to być doświadczenie zdobyte za granicą, może to być opieka nad kimś bliskim. Mile widziane prawo jazdy. Jeśli spełniacie Państwo te wymagania i pragniecie zmienić coś w Waszym życiu – aplikujcie.

 

Stawiamy na uczciwość i wzajemne zaufanie. Zachęcamy do współpracy. Posiadamy wiele ofert pracy,  prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, można także wysłać smsa – oddzwonimy. Poznać ciekawą ofertę zawsze warto.

 

 

 

Kontakt:

 

Aneta Janus

 

Herz 24 sp. z o.o. sp.k.

 

Aleje Jerozolimskie 44, p. 312,

 

00-024 Warszawa

 

Tel. (22) 433-62-13

 

Tel. kom. 507 025 230

 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: aneta.janus@herz24.pl

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.