Dodane przez OpiCasa 22 listopada 2022

ZLECENIE DLA OPIEKUNKI Z PRAWEM JAZDY DO SENIORKI. 1700 EUR+PREMIA. OD 16 GRUDNIA

Miejsce pracy: 73035 Göppingen

   Poszukujemy Opiekunki z czynnym prawem jazdy do seniorki: 72 lata, 160 cm, 40 kg. Pani jest emerytowaną nauczycielką, ma stwierdzoną demencję. Mieszka samotnie w domu wraz z kotem. Podopieczna nie wymaga transferu, przesypia noce i samodzielnie korzysta z toalety.

 

   OBOWIĄZKI: prowadzenie gospodarstwa domowego w tym: gotowanie, zakupy, pranie, sprzątanie. Wspólne wycieczki i spędzanie czasu wolnego. Pomoc w codziennych czynnościach. Szacunkowa odległość do najbliższych sklepów to ok 2 km.

 

   Do dyspozycji Opiekunki: jest własny pokój w pełni umeblowany ( TV, internet ), prywatna łazienka oraz wspólna kuchnia bez ograniczonego dostępu. Jest również rower oraz samochód z manualną skrzynią biegów.

 

Poszukujemy Opiekunki z czynnym prawem jazdy. Zaszczepionej przeciwko COVID. Opiekunke powinna cechować cierpliwość i wyrozumiałość.

 

   WYJAZD: od 16 grudnia ( minimum 6 tygodnia )

   WYNAGRODZENIE: 1700 EUR + premia

   MIEJSCE PRACY: 73035 Göppingen

 

 

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Skontaktuj się z nami juz dziś!


Kontakt w godzinach 9-17 Tel. 71 714- 23 -01

E-mail: biuro@opicasa.pl

Strona internetowa: www.opicasa.pl


 

Aplikuj już teraz!

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma OpiCasa Niemcy Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.