Dodane przez OpiCasa 23 listopada 2022

ZLECENIE DLA OPIEKUNKI DO SENIORKI. OD 15.12.2022 - 1650 EUR+PREMIA

Miejsce pracy: 54589 Stadtkyll

   Poszukujemy opiekunki dla samotnie mieszkającej seniorki; pani 89 lat, 152 cm, 72 kg - jest wdową. Podopieczna potrzebuje pomocy opiekunki ze względu na ogólne osłabienie organizmu związanego z wiekiem. Seniorka z zawodu była gospodynią domową. Pani przesypia noce i samodzielnie korzysta z toalety. Wymaga zwrócenia uwagi przy poruszniau się ( ewentualna asysta ). Mieszka w domu, gdzie mieszka również jej kot.

 

   OBOWIĄZKI: pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego,gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, pomoc w higienie osobistej, dotrzymywanie towarzystwa.

Do dyspozycji opiekunki jest: własne pomieszczenie mieszkalne do wyłącznego użytku, wyposażone w TV. Własna kuchnia z nieograniczonym i niezależnym od czasu dostępem. Własna łazienka z WC, Urządzenia do prania i suszenia. Dostęp do sieci WLAN. Sklepy oddalone są około 800 metrów od miejsca zamieszkania.

   WYJAZD: od 15 grudnia 2022r. Na 6 tygodni.

   WYNAGRODZENIE: 1650 EUR + PREMIA

   MIEJSCE PRACY: 54589 Stadtkyll

 

Do tego zlecenia poszukujemy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Skontaktuj się z nami juz dziś!


Kontakt w godzinach 9-17. Tel. 71 714 23 01.
E-mail: biuro@opicasa.pl
Strona internetowa: www.opicasa.pl


 

Aplikuj już teraz!

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma OpiCasa Niemcy Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.