Dodane przez OpiCasa 24 listopada 2022

PILNE ZLECENIE DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA DO SENIORA. 1700 EUR+PREMIA.

Miejsce pracy: 22946 Trittau

   Poszukujemy Opiekunki/Opiekuna do samotnie mieszkającego seniora: Pan 84 lata, 180 cm, 59 kg - prowadził niegdyś własną działalność gospodarczą. Podopieczny cierpi na zwłóknienie płuc, ma ograniczoną mobilność, może mu się zdarzyć nietrzymanie moczu. Senior porusza się za pomocą rollatora ( do dyspozycji jest również wózek inwalidzki ).

 

   Obowiązki opiekunki: pan wymaga podstawowej opieki i pomocy w życiu codziennym; mycie, pomoc w ubieraniu, asysta przy chodzeniu ( możliwy lekki transfer przy wstawaniu z łóżka ), prowadzenie gospodarstwa domowego; sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Może się zdarzyć nocne wstawanie do toalety.

 

Do dyspozycji opiekunki/na jest: własny pokój w pełni umeblowany, TV oraz internet. Prywatna łazienka, kuchnia ogólnodostępna bez ograniczeń.

 

   WYJAZD: od zaraz ( najpóźniej 30 listopada ) na 6 tygodni.

   WYNAGORDZNIE: 1700 EUR + PREMIA

   MIEJSCE PRACY: 22946 Trittau

 

Na to zlecenie poszukujemy opiekunki/na zaszczepionej i z minimalnie komunikatywną znajomością jeżyka niemieckiego.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt w godzinach 9-17. Tel. 71 714 23 01.
E-mail: biuro@opicasa.pl
Strona internetowa: www.opicasa.pl

Aplikuj już teraz!

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma OpiCasa Niemcy Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.