Dodane przez apn_opieka 22 lutego 2023

APN Sentium- Opieka nad Panem w Kornwestheim - 1450€ netto/m-c/oferta nieaktualna

Miejsce pracy: Kornwestheim

27.03.2023- oferta nieaktualna

Oferta: od 01.03.2023 na 6-8 tyg

Miejscowość: 70806 Kornwestheim

Wynagrodzenie: 1450 € / 1650 €

Opieka: nad podopiecznym, który miał w 2006 roku wymianę zastawki aortalnej. Bywa ze czasami szybko się męczy i ma halucynacje. We wrześniu 2022 miał złamane biodro. Od tamtego czasu porusza się na wózku inwalidzkim, ponieważ boi się chodzić również jego biodro nie jest do końca sprawne. Pan Gerhard ma nadciśnienie tętnicze, czasami ma biegunkę .Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łózka oraz posadzeniu na wózek jak i również z wózka na łóżko, higienie ciała. Jedzenie należy pokroić na małe kawałki. Pan nosi okulary oraz ma aparat słuchowy, którego nie chce używać.. Pomoce : rollator, wózek inwalidzki, specjalistyczne łóżko, krzesło toaletowe. Dieta normalna, należy kontrolować ilość przyjmowanych płynów. Obecnie przychodzi rehabilantka do domu.

Obowiązki: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, utrzymaniu higieny, przygotowanie posiłków, zakupy, sprzątanie, pranie.

Warunki mieszkaniowe: własny pokój, internet

Wymagania: komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
538 519 056
CV na adres: rekrutacja@apnsentium.pl