Dodane przez apn_opieka 03 marca 2023

APN Sentium- Opieka nad Panem w Niederstetten - od 1550€ do 1750€ netto/m-c/oferta nieaktualna

Miejsce pracy: Niederstetten

27.03.2023- oferta nieaktualna

Oferta: 06.03. na 6-8 tyg.

Miejscowość: Niederstetten – Oberstetten

Wynagrodzenie: od 1550€ do 1750€ netto/m-c

Opieka: nad panem Martinem, który ma 86 lat. Pan 6 lat temu miał udar i zawał serca. Choruje na demencje. Nie ma problemów z widzeniem, źle słyszy. Nosi wkładki. Generalnie porusza się samodzielnie. Zdarzają mu się zawroty głowy, w związku z tym jest narażony na upadki i należy go asekurować. Nie trzeba seniora transferować. Je samodzielnie, dietę ma normalna. Mieszka wraz z żoną na wsi w domu jednorodzinnym. Żona nie wymaga opieki.Zakupy robi córka lub syn. Jeśli opiekunka sobie życzy, to może również brać udział w zakupach.

Obowiązki: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, utrzymaniu higieny, opieka nad podopiecznym.

Warunki mieszkaniowe: pokój, Internet

Wymagania: komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
538 519 056
CV na adres: rekrutacja@apnsentium.pl