Dodane przez Mjcare 25 maja 2023

Opiekunka na 01.06 z prawem jazdy, niepaląca

Miejsce pracy: Kaufbeuren

Do opieki jest 85-letnia Pani Ingeborg (ur.04.04.1938), waży 60 kg, ma 158 cm wzrostu. Złożony wniosek o stopień niepełnosprawności.

 

Jednostki chorobowe:

 

  • Częściowe problemy przy poruszaniu się, uwarunkowane wiekiem. Pani wymaga jedynie wsparcia, pomocy. Nie ma konieczności transferu.
  • Alzheimer
  • Początkowe stadium demencji. Orientacja: czasowa, miejscowa i osobowa – częściowo zaburzone.
  • Pani jest jeszcze bardzo samodzielna, jeśli chodzi o wykonywanie czynności pielęgnacyjnych. Wymaga jedynie wsparcia i koordynacji w tych czynnościach.
  • Nie występują problemy z żuciem i przełykaniem. Stan odżywiania – normalny. Panią trzeba zachęcać do przyjmowania płynów, bo mało pije.
  • Nie występują problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy. Pani chodzi spać, ok. 23:00, wstaje, ok. 08:30. Pani czasami wstaje w nocy, ale nie wymaga wtedy pomocy . Nie przyjmuje lekow nasennych.
  • Z usposobienia pani jest miła, towarzyska, skromna. Pani chętnie ogląda telewizję, słucha muzyki, rozwiązuje krzyżówki, kocha swój ogród. Potrzebuje kogoś, kto dotrzymałby jej towarzystwa, chodził na wspólne spacery, wspierał w codziennych czynnościach.

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Pani Ingeborg mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w małym miasteczku. Spokojna okolica, na zakupy pieszo idzie się ok. 10 minut, sklepy są w pobliżu, ok. 800 metrów od domu, jest też auto do dyspozycji (Automatik) oraz rower. Jest też dobre połaczenie środkami komunikacji. Rodzina również pomaga w robieniu zakupów.  OP ma do dyspozycji przestrzeń mieszkalna z telewizorem. Jest dostęp do internetu.

 

Wyjazd na 01.06 dla Pani z dobrym/bardzo dobrym niemieckim, koniecznie niepalącej i z prawem jazdy, pferta dla pani do 50 lat. Stawka 1700-1800 euro netto + opłacony przejazd

 

Więcej informacji pod tel: 881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.