Dodane przez Mjcare 26 maja 2023

Opiekunka od zaraz/1700 euro + premie

Miejsce pracy: Kempten

Praca dla Pani z komunikatywnym niemieckim i doświadczeniem w opiece, do opieki jest samotnie mieszkający starszy Pan z cukrzycą, głównie leżący, do transferu używa się Liftu- nie trzeba dźwigać Pana ręcznie, Póki co ma cewnik + pampersy, wychodzi ze szpitala w następnym tygodniu. Nie wymaga pomocy w nocy, spokojne, sprawdzone miejsce pracy. Stawka 1700 euro netto + 100 euro premii przy wyjeździe na 2 miesiące lub 200 euro przy wyjeździe na 3 miesiące.

Więcej informacji pod tel: 881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.