Dodane przez Mjcare 29 maja 2023
Do opieki jest 91-letnia Pani Margarethe (ur.05.03.1932), waży 44 kg, ma 146 cm wzrostu. Został złożony wniosek o przyznanie 1 lub 2 stopnia niepełnosprawności.
Jednostki chorobowe:
--------------------------------------------------------------------------
Pani Margarethe mieszka sama w domu jednorodzinnym z balkonem i ogrodem w mieście. Spokojna okolica. W domu nie ma zwierząt. Na zakupy pieszo jest ok. 550m. Jest też dobre połączenie środkami komunikacji miejskiej. Opiekunka ma do dyspozycji standardowo wyposażony pokój z balkonem. Łazienka jest wspólna, w pokoju Opiekunki jest umywalka. Internet jest dostępny. Na życzenie jest możliwość dostawienia TV do pokoju, jak również zakupienie roweru. Przerwa do ustalenia na miejscu.
Wyjazd od zaraz dla pani z dobrym/bardzo dobrym niemieckim, stawka 1700-1800 euro ustalana po weryfikacji niemieckiego, + wakacyjne bonusy
Więcej informacji pod tel:881789173
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.