Dodane przez FriggaOpieka24 06 czerwca 2023

Opiekunka do seniora mieszkającego nad morzem - osobne mieszkanie dla opiekunki

Miejsce pracy: 23570 Lübeck-Travemünde

Podopieczny: Peter, 82 lata, 174 cm, 64 kg
 
Dolegliwości:
- demencja
- inkontynencja

Osobą do opieki jest 82-letni senior, pan Peter. Senior maga się osłabieniem spowodowanym wiekiem. Jest mobilny przy rollatorze, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.
Podopieczny ma słaby słuch i wzrok. Jest spokojny, miewa stany depresyjne, czasem się niecierpliwi. Potrzebuje pomocy przy codzinnej higienie, kąpieli oraz przebieraniu się. Z toalety korzysta samodzielnie. Noce są spokojne, podopieczny przesypia.
Podawane posiłki powinny byc pokrojone w mniejsze kawałki. Seniora często bolą dłonie i jest mu ciężko pokroić. Należy mu przypominać o przyjmowaniu płynów.
 
Podopieczny wychodzi chętnie na spacery.
Senior mieszka wspólnie z żoną, która nie jest do opieki. Dotychczas sama się zajmowała mężem, ale nie jest już w stanie wszytskim się samemu zająć.
Do obowiązków opiekunki należy również zajmowanie się gospodarstwem domowym, przyrządzanie posiłków, robienei zakupów itp.
 
Seniorzy mieszkają w pięknym mieszkaniu w domu wielorodzinnym położonym 300 m od plaży. Dla opiekunki jest osobne w pełni wyposażone mieszkanie z dostępem do internetu, które znajduje się 5 min od domu seniorów.
 
o 7.30 powinno zostać przyrządzone śniadanie. Seniorzy jedzą 8.00. O godz. 10.00/10.30 opiekunka powinna wyjsć z seniorem na spacer lub zająć się domem. O godz. 13.00 jest obiad. Kolacja jest o 19.00.
 
Osobą do kontaktu jest córka, która mieszka w Hamburgu.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Frigga Group


Tel. kom. 881 777 177


Email: m.olszewska@friggawork.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności