Dodane przez bwe-polska 16 lipca 2015

Opiekunka dla 56-letniej pani, 2 tyg. - Frankfurt

Miejsce pracy: Erzhausen

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 56-letniej pani - Erzhausen koło Frankfurtu. Pani po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, choruje również na padaczkę, porusza się na wózku inwalidzkim. Wcześniej prowadziła bardzo aktywny tryb życia - uprawiała sport, grała w tenisa. Wszystkie niedziele opiekunka ma wolne. Obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zmywanie naczyń, pranie, prasowanie. Opieka: pomoc w kąpieli i higienie osobistej, transfer na wózek (pani waży 65 kg) pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, spacery. Pani mieszka w domu razem z mężem (zdrowy i sprawny - aktywny zawodowo prawnik, większą część dnia jest w pracy we Frankfurcie, dla niego należy gotować, gdy jest w domu pomaga w opiece). Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie w pobliżu domu pacjentki (praca przy pacjentce w godzinach od 7 do 21), dostep do internetu, wolne niedziele. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od 19.07. na 2 tygodnie, czynne prawo jazdy (do dyspozycji jest samochód terenowy z automatyczną skrzynią biegów). Zapewniamy: legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie - od 1150 Euro Netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.