Dodane przez bwe-polska 16 lipca 2015

Opiekunka lub opiekun dla pary w Neustrelitz

Miejsce pracy: Neustrelitz

 

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki lub opiekuna dla pary w Neustrelitz - około 130 km od Szczecina. Nowe zgłoszenie - dotychczas nie było tam żadnej opiekunki. Pani, 89 lat, cierpi na cukrzycę i białaczkę ale jest jeszcze samodzielna i mobilna. Opieki wymaga przede wszystkim pan.  Pan ma 94 lata, jest po wylewie z początkami demencji, chodzący (z pomocą). Obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zmywanie naczyń, pranie, prasowanie. Opieka: mycie, wymiana pieluchomajtek, pomoc w chodzeniu, podawanie leków. Państwo mieszkają w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki/opiekuna jest osobny pokój z tv. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz - możliwy także wyjazd na krócej ("na próbę"). Zapewniamy: legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie od 1200 Euro, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.