Dodane przez bwmichal 13 sierpnia 2015

OPiekunki mobilne do Anglii - bardzo dobra oferta

Miejsce pracy: Walia


Poszukuję Opiekunek Środowiskowych do Walii. Jest to jedna z nielicznych ofert gdzie dojazd do pacjenta jest płatny i liczy się jako godziny pracy, stawka dojazdowa 6.50 funta na godzinę. Jeżeli np dojazdy zajmą przez cały dzień dwie godziny pracownik otrzymuje dodatkowo 13funtów. 
Zarobki kontrakt roczny 20.150funtów w przyblizeniu mięsiecznie 1700 funtów, stawka godziniowa ponad 8funtów. Kontrakt obejmuje 50 godzin tygodniowo.
Wymagamy prawo jazdy, komunikatywny angielski, choć prywatne doswiadczenie w opiece nad starszymi.
w ofercie tej pierwsze dwa miesiace zakwaterowanie gratis, przez nastepne 4 tygodnie 75funtow tygodniowo, cena zawiera wszystkie rachunki. Po pól roku firma pomaga ze znalezieniem wlasnego zamieszkania w poblizu pracy.
Firma na czas pracy udostepnia darmowo samochod słuzbowy. 

Jest to jedna z lepszych dla opiekunek mobilnych dla osób chcących wyjechac do takiej pracy d

CV po angielsku bw.michal@wp.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.