Dodane przez AlterisService 03 lipca 2018

opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy od sierpnia

Miejsce pracy: 71665 Vaihingen

 

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną/ dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy do opieki nad samotnym seniorem. Podopieczny cierpi na chorobę Parkinsona, ma problemy z komunikacją. Porusza się przy pomocy balkonika, do dyspozycji również wózek inwalidzki (na spacery).

 

Do dyspozycji opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem. Internet zostanie założony.

 

Zlecenie od sierpnia 2018.


 

Oferujemy:
• legalną pracę
• opłacane wszystkie składki (od średniej krajowej) i ubezpieczenia społeczne (NNW, koszty hospitalizacji, ZUS)
• stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
• pomoc w przygotowaniu wyjazdu
• oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
• kontrakty od 2 miesięcy z możliwością planowania urlopu
• zwrot kosztów podróży
• nie pobieramy żadnych prowizji

 



 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny tel. 535 235 196

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.