Dodane przez Ambercare24 24 kwietnia 2018
PROMOCJA LETNIA!!
FIRMA AMBERCARE24 OFERUJE KAŻDEJ OPIEKUNCE, KTÓRA WYJEDZIE DO PRACY W NIEMCZECH W TERMINIE OD 21 KWIETNIA DO 31 SIERPNIA 2018 ROKU
PROMOCJA JEST AKTUALNA DO ODWOŁANIA!! ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OKAZJI!!
Firma AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki.
Planowany termin wyjazdu: 3 maja
Miejsce zlecenia: okolice Kolonii
Wynagrodzenie: 1350 euro netto/mies.
Zapewniona opieka Pflegedienst!
Do opieki Seniorka 78 lat. Nie ma demencji i jest w pełni sprawna umysłowo. Jej mobilność jest ograniczona. Do dyspozycji w jej opiece jest wózek. Cierpi na zaburzenia układu ruchowego. Dobrze przesypia noce. Podopieczna oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwa.
Zadzwoń do koordynatora oferty Karoliny tel. +48 535 340 311 lub +48 737 499 812 ( powołaj się na Oferta nr: 1066 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 8-18 pn.-pt. w soboty 9-14.
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.