Dodane przez ATERIMA MED 27 maja 2016
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.
Opieka nad panem w Bielefeld – 50 EUR DODATKU
Miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld
Podopieczny:
Opieki wymaga 72-letni pan. Senior jest po operacji biodra oraz niedosłyszy, nosi aparat słuchowy. Porusza się o kulach, do dyspozycji jest też balkonik. Senior jest dobrze zorientowany w czasie i przestrzeni, nie ma objawów demencji. Panu należy pomóc w kąpieli oraz przy ubieraniu. Z toalety korzysta sam. Opiekunka odpowiada za przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek w domu oraz robienie zakupów. Noce są przesypiane, pan przyjmuje środki nasenne.
Warunki mieszkaniowe:
Pan mieszka sama w małym domu. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z osobną łazienką. Sklep znajduje się w sąsiedztwie. Osoba sprawująca opiekę może korzystać z tanich połączeń telefonicznych do Polski.
W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).
Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 12 341 15 15,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl.
ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 341 15 15
fax: 12 297 66 99
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl
Więcej ofert znajdziesz TUTAJ
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.