Dodane przez ATERIMA MED 27 stycznia 2017
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.
Opieka nad leżącą panią - wyjazd w lutym
Miejsce pracy: Niemcy, Lollar
Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Opieki wymaga leżąca seniorka (160 cm, 60 kg). Pani po wypadku jest osobą niesprawną i większość dnia spędza w łóżku. Wymaga transferu na wózek inwalidzki, do dyspozycji jest lift. Dla podopiecznej gotuje się, pomaga jej w utrzymaniu higieny ciała i wymianie pampersów. 3 razy w tygodniu przychodzą Pflegedienst, które zajmują się dokładnym umyciem pani. Do obowiązków należy również sprzątanie oraz robienie zakupów. Seniorka mimo stanu zdrowia jest bardzo życzliwą osobą i chętnie nawiązuje relacje z innymi ludźmi. Sklep oddalony jest o ok. 1 km, do dyspozycji jest rower. Opiekunka ma zagwarantowany dla siebie oddzielny pokój, jest dostęp do Internetu na stick do laptopa.
Wymagane kwalifikacje:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 6-8 tygodni
- empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Zapewniamy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS,
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki,
• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami).
Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 12 341 15 15,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl.
ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 341 15 15
fax: 12 297 66 99
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl
Więcej ofert znajdziesz TUTAJ
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.