Dodane przez Avanti.Medic 24 maja 2022
Wynagrodzenie: 1450 euro
Miejscowość: Aschaffenburg
Termin wyjazdu: 06.06
APLIKUJ
https://avanti-medic.eu/kwestionariusz-krok-1
Opis oferty
Pani (58 lat) mieszka sama w mieszkaniu (62 m2) w dużym mieście na zachodzie Niemiec. Wstępnie opiekunka będzie mieszkała w oddzielnym mieszkaniu, po okresie adaptacji (około 1-2 tygodni) będzie mogła wprowadzić się do seniorki. W mieszkaniu podopiecznej będzie przeznaczony dla opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu.
Seniorka od urodzenia jest niepełnosprawna. Wcześniej była nauczycielką języków obcych. Interesuje się różnymi kulturami oraz lubi zwiedzać, podróżować. Bardzo ważne jest aby opiekunka chciała jej towarzyszyć w życiu codziennym oraz chętnie spędzała z Nią czas. Seniorka bardzo lubi jeździć taksowką do miasta, tam napić się kawy, pójść do restauracji i chodzić po sklepach odzieżowych. Pani chce uczestniczyć w życiu na tyle ile to możliwe. Każda zmiana oraz nowa sytuacja jest dla seniorki dużym stresem, dlatego wszystkie zmiany wprowadzane są powoli.
Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Seniorce należy również towarzyszyć podczas wizyt u lekarzy i terapeutów.
W tej samej miejscowości mieszka mama oraz tata podopiecznej. Rodzina jest bardzo pomocna i mocno wspiera opiekunkę.
Stan zdrowia
Pani (160 cm, 65 kg) ma przyznany Pflegegrad 1. Aktualnie wnioskowane jest o podwyższenie stopnia opieki do 3 poziomu. Pani ma początki demencji, ma problemy z rozpoznawaniem słów i nie umie obsługiwać płatności. Seniorka jest lekko ograniczona ruchowo, sama korzysta z toalety. Pani potrzebuje częściowej pomocy w higienie ciała, myciu się, myciu włosów oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Seniorce należy również przygotowywać ubrania, które ma ubrać. Pani potrzebuje kontroli przy przyjmowaniu leków (rano i wieczorem). Do seniork codziennie przychodzi Pflegedienst.
Wymagania klienta
dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
opiekunka do 60 roku życia
osoba zaszczepiona
Nasza oferta
• Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na umowie niemieckiej bezpośrednio w Niemczech.
• Umowa na czas nieograniczony trwająca nawet w czasie pobytu w Polsce.
• Emerytura w Niemczech po 5 latach pracy.
• Kindergeld na każde dziecko.
• Pełne składki płacone do AOK lub DAK przez cały okres współpracy (nawet w czasie pobytu w Polsce).
• Pełne ubezpieczenie w Polsce, w Niemczech i w całej Unii Europejskiej (bezpłatne wizyty u wszystkich specjalistów, bezpłatna, kompleksowa obsługa dentystyczna w Polsce i w Niemczech, refundacja niektórych leków).
• Niemiecka Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz druk E-106.
• Elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu.
• Firma AvantiMedic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony lub zwraca koszty w razie samodzielnej organizacji przejazdu / przelotu.
• Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji.
• Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu w pakiecie.
• Wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro.
• Wysokość wynagrodzenia dopasowana indywidualnie do opiekunki w zależności od znajomości językowych, doświadczenia, posiadanych referencji, ilości osób do opieki, stopnia trudności oferty, posiadanych kwalifikacji zawodowych opiekunki.
• Terminowe i regularne wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca.
• Pomoc konsultanta biurowego i przedstawiciela na miejscu w razie potrzeby.
• Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta.
• Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp.
• Miła i fachowa obsługa personelu.
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.