Dodane przez CaringP 01 grudnia 2025
Nowe zlecenie do małżeństwa od 6 grudnia⤵️
📌 72768 Reutlingen - miasto, Badenia-Wirtembergia
📅 możliwość zjazdu do domu przed Świętami lub pozostania na zleceniu
💶 2100 € plus dodatek za Święta
Seniorka, 78 lat choruje na serce i nowotwór, aktualnie jest w trakcie chemioterapii, porusza się samodzielnie, ma stwierdzony drugi stopień niepełnosprawności, z charakteru to bardzo komunikatywna i otwarta osoba.
Senior, 81 lat choruje na postępującą demencję oraz depresję, jest mobilny, również ma drugi stopień niepełnosprawności, Senior jest spokojną osobą, lubi być aktywny w ciągu dnia.
Zadania: wsparcie Podopiecznych w pielęgnacji i codziennym funkcjonowaniu, Pani może budzić się w nocy, natomiast Senior bez problemu noce przesypia, do obowiązków Opiekunki należą również proste prace domowe, przypominanie o lekach, wspólne spędzanie czasu, aktywizacja.
🏡 Dom jednorodzinny z ogrodem w spokojnej okolicy, do dyspozycji cale piętro, oddzielny prysznic i WC, Internet, zakupy organizuje rodzina.
🔎 Szukamy Pani z dobrym niemieckim, mile widziane referencje.
Oferujemy:
Caring Personnel Sp. z o.o.
+48 530-843-127
ogudyno@caringpersonnel.pl
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.