Dodane przez CaringP 04 lipca 2023

Super oferta do samotnego seniora z okolicy Darmstadt od 15.07.23! 1600 € + do 300 € dodatku

Miejsce pracy: Darmstadt

Pan Hans mieszka samotnie domku jednorodzinnym z ogrodem. Podopieczny porusza się całkowicie samodzielnie. Cierpi na demencję oraz cukrzycę. Pflegedienst zajmuje się tutaj przygotowywaniem leków, zawożeniem na wizyty lekarskie. Do dyspozycji opiekunki: oddzielny pokój, własna łazienka, dostęp do Internetu. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie oraz 2x pół dnia w tygodniu. Szukamy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń: +48 530 502 399

CARING PERSONNEL - legalna praca w Niemczech

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.