Dodane przez HappySeniors24 28 czerwca 2017

OPiekunka do Pani Aloisia

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Potrzebna opiekunka z językiem komunikatywnym (prawo jazdy mile widziane) do Pani Alosi, mieszkającej w 87463 Dietmannsried (miejscowość w Bawarii), w domu z ogrodem.

Podopieczna ma 78 lat ,  153 cm wzrostu i 42 kg. wagi.

Ma problemy z poruszaniem się (łóżko regulowane elektrycznie), inkontynencja (pani nosi na noc pieluchy), depresja( bierze leki ) , nadciśnienie ( je produkty małosolne), alergia.

Podopieczna jest z charakteru spokojna i nieśmiała. Panią codziennie odwiedza rodzina. Zainteresowania podopiecznej: gotowanie, ogród, muzyka, gra na gitarze. W domu nie ma zwierząt domowych.

 

Obowiązki opiekunki:  podstawowe czynności domowe (tj. gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) , robienie zakupów (sklepy są w odległości 2 km; do dyspozycji opiekunki jest pojazd), towarzyszenie podopiecznej podczas spacerów i wizyt u lekarza, może się sporadycznie zdarzyć, że będzie potrzebna pomoc opiekunki w nocy.

 

Wyjazd około 10-15 lipca , minimum na 6 tygodni

 

Wynagrodzenie : 1100- 1200 euro netto / m-c

 

 

kontakt:  rekrutacja@happyseniors24.pl

tel: 602 777 237

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.