Dodane przez Herznet24 07 września 2017

Opieka, 1350 €, Düren!!!

Miejsce pracy: Niemcy, Düren

Szukamy opiekunki od zaraz!!! Okolice Kolonii!!!
 
Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane referencje.
 
Stawka: 1350 €
Praca w Düren
 
Do opieki jest pan, ma 85 lat, waży 73 kg, jest leżący, w ogóle nie wstaje, nie ma demencji, podopieczny ma założony cewnik (Pflegedienst przychodzi wymieniać go).
W pobliżu mieszka córka, która robi raz w tygodniu duże zakupy, drobne zakupy można robić samemu, najbliższy sklep jest ok. 5 min.
 
Pozostałe obowiązki:
dbanie o gospodarstwo domowe, zakupy, gotowanie, wspólne spędzanie czasu, wspólne gotowanie, spacery.
 
Zapewniony jest własny pokój oraz internet.
 
Więcej informacji podam w wiadomości prywatnej lub telefonicznie (w godz. 9-17)
+48 600 725 080
+48 696 636 883
 
http://www.herznet24.eu/?page_id=46

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.