Dodane przez Herznet24 01 kwietnia 2020
Lonsee, ok. Ulm
Termin: 18.04.2020
Szukam opiekunki z podstawową znajomością j. Niemieckiego.
Stawka: 1200€ + zwrot kosztów podróży
Do opieki pani, 93 lata, 60 kg, z inkontynencją, jest mobilna, porusza się przy rollatorze, z lekką demencją, może się zdarzyć wstanie nocne – raz w nocy. Potrzebuje niewielkiej pomocy w myciu, ubiera się samodzielnie. Ma nadciśnienie.
Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym. Jest to miasto, sklepy są osiągalne na pieszo (do 5 minut).
Opiekunce zapewniony własny pokój i internet. Ogrzewanie centralne.
Podopieczna jest wesoła i rozmowna. Lubi grać na organkach, lub śpiewać. Wstaje między 8 a 9, ok. 18 je kolację. Codziennie przychodzi pielęgniarka i podaje lekarstwa.
Miejsce sprawdzone, możliwy nr tel. do zmienniczki.
OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:
przygotowanie posiłków
zrobienie zakupów
dbanie o czystość gospodarstwa domowego
kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów
mobilizowanie do spacerów
towarzyszenie u lekarzy
pomoc w zmianie pampersów
pomoc w myciu
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska
- odprowadzanie składek od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc
- wynagrodzenia na czas
- stały kontakt z koordynatorami.
Więcej informacji udzielę pod numerem tel.
:)
Zapraszam do kontaktu!
-> 600 725 080 (Pon.-Pt. 8-17)
Firma Herznet 24
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.