Dodane przez HRInvestment 10 sierpnia 2016
HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun do Pana od 21.08. w ok. Monachium
Opieki wymaga Pan w wieku 88 lat. Podopieczny porusza się ze wparciem, choruje na demencję. Pan jest z reguły przyjazny, ale potrafi być nieufny. Potrzebuje Opiekuna, który ma doświadczenie w pracy z osobami dementywnymi. Senior nosi pieluchy. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst.
Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym na obrzeżach Monachium. W domu jest dostęp do Internetu.
Oferujemy:
- praca od 21.08. na 6 tygodni (po tym czasie wraca stała Opiekunka)
- praca legalna na umowę zlecenie
- 1200 euro miesięcznie + 150 euro zwrot kosztów podróży
- przerwy do ustalenia na miejscu
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
Wymagania:
- min. komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje pracy, zapraszamy do kontaktu !
- Wyślij swoje zgłoszenie na adres : opieka@hrinvestment.pl
- Zadzwoń pod numer: (71) 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93
- wyślij wiadomość SMS na numer 539 955 700 o treści „OPIEKUNKA”. Oddzwonimy !
Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec
Adres korespondencyjny:
Ul. Wagonowa 5-7
53-609 Wrocław
Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.