Dodane przez Mjcare 10 lipca 2024

Opiekunka od zaraz do samotnej Pani/1900 euro

Miejsce pracy: Haar

Do opieki jest 84-letnia Pani Ingeborg , waży ok. 70 kg, ma 172 cm wzrostu. Pani ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności.

 

Pflegedienst – obecnie przychodzi – rano i wieczorem, aby pomagać w codziennej pielęgnacji oraz w zakładaniu i zdejmowaniu skarpet uciskowych.

Jednostki chorobowe:


Problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowane wiekiem oraz stanem zdrowia. Pani jest po dwukrotnym złamaniu miednicy – w wyniku upadku. Jest po operacji. Pani porusza się obecnie pomału z pomocą rollatora, kilkaset metrów, niezbyt długo.

Niewydolność serca, problemy z ciśnieniem

Parkinson

Komunikacja niezaburzona. Pani mówi cicho.

Orientacja w pełni niezaburzona

Inkontynencja moczowo-kałowa, ale sporadycznie. Pani korzysta z pampersów oraz wkładek.

Potrzebna pomoc przy myciu i kąpaniu

Pielęgnacja ciała, w tym higiena intymna.

Częściowa pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu.

Nie występują problemy z żuciem i przełykaniem. Stan odżywiania – normalny. Dieta – Normalna. Przyjmowanie płynów – w normie.

Nie występują problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy. Pani chodzi spać, ok. 22:00, wstaje, ok. 07:00. Pracy nocnej nie ma. Pani czasami budzi się w nocy, ale nie wymaga pomocy ze strony opiekunki.


Pani mieszka sama – w domu jednorodzinnym w miejscowości Haar (Region Monachijski). Bardzo spokojna okolica. Na zakupy pieszo idzie się ok. 10 minut. Były mąż pani Ingeborg mieszka w pobliżu i jest bardzo pomocny. Jest dostęp do internetu. Łazienka wspólna z podopieczną


Wyjazd na 13.07 dla Pani z dobrym niemieckim, stawka 1900 euro netto + Bonus wakacyjny 150 euro przy wyjeździe na 2 miesiące

Skontaktuj się z nami juz dziś!

881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.