Dodane przez MyCare24 03 sierpnia 2018

Opiekunka z podstawowym niemieckikm 1300 euro od zaraz

Miejsce pracy: Kassel

 

1.      Opiekunka z podstawowa znajomością języka niemieckiego za 1300 euro od zaraz do Kassel

 

Poszukujemy opiekunki do Pani(74l. 57kg) chodzaca przy balkoniku  z Parkinsonem i cukrzyca. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu.  W gospodarstwie domowym maz. Wymagane wstawanie nocne.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.