Dodane przez MyCare24 11 września 2018

Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego 1465 euro od zaraz

Miejsce pracy: Hagen a. TW

1.      Opiekunka z dobra znajomością języka niemieckiego za 1465euro od zaraz do Hagen a. TW

 

Poszukujemy opiekunki do Pani (82 lat, 80kg) chodzaca przy balkoniku z inkontynencja, demencja i po udarze. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu. Prawo jazdy wymagane.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.