Dodane przez Prosenio Help 25 lutego 2026
Podopieczna, 80lat, 50kg, 160cm
Dolegliwości:
Seniorka jest mobilna, ale cierpi na demencję i należy zakomunikować jej, jakie czynności kolejno ma wykonać. Ważne, aby wyjść z nią na spacer przy dobrej pogodzie lub autobusem, który zatrzymuje się niedaleko domu, pojechać na kawę do miasteczka. Seniorka korzysta z toalety, stara się zachować czystość, a dla higieny nosi pieluchomajtki. Noce są zazwyczaj spokojne, raz w nocy może się czasem obudzić. Wówczas należy pomóc dojść do toalety. Do pomocy przychodzi ergo- i fizjoterapeuta.
To spokojna, sympatyczna, zadbana seniorka. Z wykształcenia kosmetyczka. Bardzo lubi wyjścia do kawiarni, krótkie spacery, chętnie rozmawia z ludźmi. Przy dobrej pogodzie bardzo lubi przesiadywać w ogrodzie - sama się sobą zajmuje, lubi oglądać rośliny i kwiaty. Nie przepada za to za oglądaniem telewizji.
Podopieczny, 81lat, 80kg, 170cm
Dolegliwości:
To samodzielny senior, potrzebuje wsparcia w domu i przy opiece nad żoną. Lubi jeździć autem lub rowerem, więc chętnie zabierze lub przywiezie zakupy. Zajmie się też żoną w czasie przerwy, więc liczymy na opiekunkę, która dobrze potrafi pracować w "teamie".
Jest komunikatywny, potrafi postawić na swoim, jest troskliwy i zależy mu, aby żona była zaopiekowana. Jak na seniora prowadzi dość aktywny tryb życia - codziennie jeździ rowerem. Poza tym lubi czytać gazety lub książki.
To dom typu bliźniak w ładnym mieście Erlangen na Bawarii. Osobną część zajmują seniorzy, zaraz obok mieszka córka, która poprosiła nas o wsparcie. Sklepy są oddalone 15 min drogi od domu. Na miejscu jest rower i przystanek autobusowy. Dla opiekunki jest ładny pokój do dyspozycji, internet jest w całym domu.
W to miejsce szukamy zadbanej, znanej nam opiekunki, która nie pali i która lubi i potrafi ugotować obiad. Ważne, aby potrafić pracować w "teamie" i lubić dbać o dom. W to miejsce potzrebna jest dobra i czysta gospodyni.
Skontaktuj się już dziś z naszym działem rekrutacji!
Anna tel. 518 788 038
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.