Dodane przez SenioDi24 20 marca 2017

Od 26.03.2017 do pani lezącej w Neuss 1200 Euro +

Miejsce pracy: Neuss

Zatrudnimy opiekunkę osób starszych z dobrą znajomością j.niemieckiego do pani leżącej z inkontynencją oraz demencją. Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym w Neuss.

Wyjazd od 26.03.2017 na 2-3 mies.

Praca legalna. Atrakcyjne wynagrodzenie 1200 netto + 150 Euro Bonus Wielkanocny

UMOWA na warunkach niemieckich.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila seniodi24@gmail.com lub biuro@seniodi24.pl kontakt telefoniczny 508-210-366.

Zapraszamy do współpracy !

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Odwiedzaj nas na Facebooku i stronie internetowej www.seniodi24.pl

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.