Dodane przez vista 28 czerwca 2017
Poszukujemy Opiekunki Osób starszych.
Miejsce pracy 81477 Monachium, od 08.07-na 4 tygodnie, wymagany dobry język niemiecki.
Opieki potrzebuje Pan, 90 lat, 70kg, 170 cm. Podopieczny jest osobą inkontynentną, ma zaawansowaną demencję oraz Alzheimera, porusza się samodzielnie ale trzeba uważać żeby nie upadł. Podopieczny potrzebuje pomocy przy higienie ciała, przy ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczny mieszka z żoną, która jest sprawna i nie potrzebuje opieki. Do obowiązków Opiekunki należy gotowanie, prasowanie, sprzątanie, zakupy oraz pranie.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: +48 668 713 350, +48 660 661 099, +48 735 929 899 lub o przesłanie swoejgo CV wraz ze zdjęciem i ewentualnymi referencjami na adres praca@vista-hr.pl.
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.