Firma Zeitmann z Krakowa

06 lutego 2018 17:44
 Wyjechałam jeden raz za pośrednictwem tej firmy do pracy w Niemczech, ale nie była to branża opiekuńcza. Minęło sporo czasu od tamtego wyjazdu, ale mimo wszystko napiszę kilka zdań na temat tej firmy. Kontakt z nimi był tylko na początku, tzn. podpisanie papierów, pobranie prowizji i wyjazd do konkretnej pracy i zawarcie umowy z niemieckim pracodawcą. Po zakończonej dwumiesięcznej pracy w Niemczech zwróciłam się z prośbą do firmy, aby pomogła mi uzyskać od niemieckiego pracodawcy moje zaświadczenie za przepracowany tam okres pracy, rozliczenie miesięczne oraz PIT- był odzew i dokumenty takowe uzyskałam i tyle jeżeli chodzi o zainteresowanie z ich strony( inni pracownicy z różnych rejonów Polski byli tak samo traktowani, to nie jest tylko moje subiektywne zdanie).
06 lutego 2018 21:33 / 5 osobom podoba się ten post
Polskie prawo zabrania pobierania jakichkolwiek opłat i prowizji od potencjalnego pracownika za załatwienie pracy.. dlatego dla mnie ta firma już na starcie jest zdyskwalifikowana
07 lutego 2018 15:28
Opłatę pobrano niby za przetłumaczenie cv na język niemiecki po pierwszym przepracowanym miesiącu. Wyjechałam z nimi jakieś 4 lata temu, być może teraz to wszystko wygląda trochę inaczej.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.