21 lipca 2018 17:42
Co sądzicie o firmie Soft Care24 w Toruniu?
08 sierpnia 2018 11:16
Obecnie z nimi jestem, wszystko ok, miejsce też dobre na takie jak się zgodziłam.
24 sierpnia 2018 18:17

Chcę przestrzec wszystkie opiekunki przed firmą Soft Care 24 Stunden w Warszawie sp.zoo,sp.komandytowa oraz Soft Care 24 sp.zoo w Toruniu, jest to ta sama firma,której (usunięte) wspólnikiem-prokurentem jest pan P.K. ,proszę sprawdzić w internecie KRS, tych obu firm i nazwisko wspólnika i prokurenta. Te (usunięte) obie firmy działają razem, mimo różnych siedzib i numerów KRS.(usunięte) Opiekunki mają umowy zlecenia wystawione przez firmę Soft Care 24 Stunden w Warszawie,ale dokumenty rekrutacyjne i rekrutację przeprowadza (usunięte) firma Soft Care 24 w Toruniu i dokumenty opiekunek są Toruniu,mimo iż opiekunki rekrutowane w Toruniu mają umowy zlecenia wystawione (usunięte) przez firmę Soft Care 24 Stunden w Warszawie, która nie posiada żadnej strony internetowej w Warszawie i żadnego telefonu kontaktowego w Warszawie,lecz wystawia (usunięte) umowy zlecenia wszystkim opiekunkom.Firma Soft Care 24 w Toruniu, ma stronę internetową w Toruniu,przez którą rekrutuje opiekunki lecz w rzeczywistości nie zatrudnia opiekunek w firmie w Toruniu.Radzę sprawdzić,z jakią naprawdę firmą macie Panie umowy zlecenia, a do jakiej wysyłacie swoje dokumenty i z jaka firma prowadzidzie rozmowy przez telefon,czy z firmą w Warszawie ,czy z firmą w Toruniu,założone przez tego samego wspólnika, (usunięte).Ma to róznice w zakresie odpowiedzialności za zapłatę wynagrodzenia za umowę zlecenia.Ja i inna znajoma opiekunka zostałyśmy oszukane w zakresie zapłaty wynagrodzenia za pracę przy opiece przez te dwie firmy, dokumenty rekrutacyjne zostały złożone w firmie Soft Care 24 w Toruniu- posiadającej inny numer KRS, a umowy zlecenia zostały sporządzone przez firmę-o innym numerze KRS, bez żadnej strony internetowej,bez żadnego numeru telefonu do kontaktu w Warszawie, tj.przez firmę Soft Care 24 Stunden sp.zoo,sp.kom. z siedzibą w Warszawie ul.Polna 48/11 i podpisane przez tego samego wspólnika,prokurenta pana P.K., co skutkowało brakiem zapłaty wynagrodzenia za pracę!!! Do dzisiaj ja i inne opiekunki nie otrzymałyśmy wynagrodzenia za wykonaną umowę zlecenia od tych firm.Jest też inna opinia w internecie,którą wydrukowałam,że także inna opiekunka została też oszukana przez te firmy i zamierza kierować sprawę do sadu. Uwaga na te firmy i proszę sprawdzać numery KRS w internecie i nazwiska wspólnika,zanim podpiszecie umowy zlecenia, zaniżają też składki do zus, kłamią na temat stanu podopiecznych. Firma w Toruniu też,często zwalnia pracowników,którzy prowadzą rekrutację opiekunek w Toruniu.Ostrzegam przed tymi firmami.serdecznie pozdrawiam.

14 lutego 2019 14:25
Nie polecam firmy Soft Care 24 z Torunia, nie mówią prawdy na temat ofert, za dobry język niemiecki oferują mniej niż inne firmy, zaniżają składki
w ZUS, nie wystawiają zaświadczeń o zarobkach, oszukują na kwotach w PIT-11.  Omijajcie tą firmę szerokim łumiem !  Nie jest to firma godna polecenia !
01 czerwca 2019 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
To prawda zlodziejska firma do granic mozliwosci .W umowie jest punkt ze placa 3,17 euro dziennie a reszta dieta i niestety odprowadzaja skladki do ZUS od 400 zl brutto . Ponadto sadze sie z nimi ale ZUS umywa rece zobaczymy co zrobi PIP . Nie podruje pojde do sadu i radze wszystkim paniom pokrzywdzonym zglosić firme do Panstwowej Inspekcji pracy.Jak bedie wiecej poszkodowanych to w koncu dobiora im sie do d..y .
Ostrzegam !!!! przed ta firma
16 czerwca 2019 00:29

a ja sobie soft care 24 bardzo cenię. nie wiem, jakim cudem macie składki od 400 złotych, jak ja mam normalnie płacone a z kasą też nigdy nie było problemów. niby 10 wypłata ma być, a zawsze wcześniej mam


 


 


 


Dyskusja przeniesiona do wolnego tematu - "Firmy opiekuńcze okiem opiekunek i opiekunów"

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.