05 lutego 2019 13:23 / 3 osobom podoba się ten post
W dniu 3 lutego otrzymałem propozycję pracy na którą przystałem. Po czym firma zerwała praktycznie kontakt. Bestcare24 jest dla mnie skreślona. Zero wyjaśnień, zero informacji, na telefony nie odpowiadała, pomimo zapewnień, że oddzwonimy w przeciągu 30 minut ...... są poprostu śmieszni i to tyle jeśli chodzi o o Bestcare24. Wszystkim życzę więcej szczęścia  kontaktach z tym pracodawcą.
 
Pozdrawiam. W.Jaworski
05 lutego 2019 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
Poniekąd potwierdzam. Na mnie oni też nie wywarli dobrego wrażenia. 
05 lutego 2019 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Na "opiekunka radzi"jest wątek gdzie można pisać o złych sztelach (oficjalnie).To tak żeby przypadkiem nie wpaść na "minę".Jednak internet też się nie raz przydajenie tylko dla rozrywki
31 stycznia 2020 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Potwierdzam dodane tutaj wczesniej wpisy ze kontakt trudny z firma.Maja sie odezwac po zrobieniu profilu ,obiecuja ze oddzwonia za chwile i zero kontaktu -to juz po raz chyba drugi telefonowalam do nich.I nic przy plynnym jezyku i doswiadczeniu.Niby duzo ofert maja ale wspolprace ciezko rozpoczac z nimi w ogole.
07 lutego 2020 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Na "opiekunka radzi"jest wątek gdzie można pisać o złych sztelach (oficjalnie).To tak żeby przypadkiem nie wpaść na "minę".Jednak internet też się nie raz przydaje:plotki:nie tylko dla rozrywki

Tutaj też można tylko trzeba mieć odwagę i dowody na to najlepiej też mieć. Internet też może okazac się niebezpieczny. No i temat walkowany na okrągło. Co dla jednego jest nie do przyjęcia drugiej osobie może nie sprawiać żadnego problemu. Oczywiście nie mam na myśli drastycznych przypadków.