05 lutego 2019 13:23 / 3 osobom podoba się ten post
W dniu 3 lutego otrzymałem propozycję pracy na którą przystałem. Po czym firma zerwała praktycznie kontakt. Bestcare24 jest dla mnie skreślona. Zero wyjaśnień, zero informacji, na telefony nie odpowiadała, pomimo zapewnień, że oddzwonimy w przeciągu 30 minut ...... są poprostu śmieszni i to tyle jeśli chodzi o o Bestcare24. Wszystkim życzę więcej szczęścia  kontaktach z tym pracodawcą.
 
Pozdrawiam. W.Jaworski
05 lutego 2019 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
Poniekąd potwierdzam. Na mnie oni też nie wywarli dobrego wrażenia. 
05 lutego 2019 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Na "opiekunka radzi"jest wątek gdzie można pisać o złych sztelach (oficjalnie).To tak żeby przypadkiem nie wpaść na "minę".Jednak internet też się nie raz przydajenie tylko dla rozrywki
31 stycznia 2020 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Potwierdzam dodane tutaj wczesniej wpisy ze kontakt trudny z firma.Maja sie odezwac po zrobieniu profilu ,obiecuja ze oddzwonia za chwile i zero kontaktu -to juz po raz chyba drugi telefonowalam do nich.I nic przy plynnym jezyku i doswiadczeniu.Niby duzo ofert maja ale wspolprace ciezko rozpoczac z nimi w ogole.
07 lutego 2020 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Na "opiekunka radzi"jest wątek gdzie można pisać o złych sztelach (oficjalnie).To tak żeby przypadkiem nie wpaść na "minę".Jednak internet też się nie raz przydaje:plotki:nie tylko dla rozrywki

Tutaj też można tylko trzeba mieć odwagę i dowody na to najlepiej też mieć. Internet też może okazac się niebezpieczny. No i temat walkowany na okrągło. Co dla jednego jest nie do przyjęcia drugiej osobie może nie sprawiać żadnego problemu. Oczywiście nie mam na myśli drastycznych przypadków. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.