17 marca 2022 20:14 / 4 osobom podoba się ten post
Jestem na zleceniu z tej firmy.
Na razie wszystko w porządku, wypłata w terminie, kontakt jest bezproblemowy.
Opis zlecenia jest zgodny z tym co zastałam na miejscu.
06 kwietnia 2022 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi mogła byś coś wiecej napisać o tej firmie
07 kwietnia 2022 07:21 / 1 osobie podoba się ten post
Julia36

Malgi mogła byś coś wiecej napisać o tej firmie

Na razie wszystko w porządku, kontakt jest, płaca zadowalająca. Ja akurat trafiłam na miejsce, które mi pasuje, planuję tu powrót latem na 6-7 tygodni. Pani koordynująca bardzo miła i pomocna - cierpliwie wyjaśnia wszelkie niejasności. Może to dlatego, że nie szukam problemów na siłę, a i wiele spraw sama potrafię załatwić.
17 sierpnia 2022 08:45
Julia36

Malgi mogła byś coś wiecej napisać o tej firmie

Firma ma chyba niekompetentną księgową, nie zależy im na kompetentnych pracownikach.
Wypłaty często nie zgadzają się z wyliczeniami, zwroty kosztów dojazdu zwracane są po ponad miesiącu od przejazdu na czy ze zlecenia. Koszty dojazdu i dodatkowe premie ZAWSZE wypłacane są po dniu wypłaty, czasami nawet po dwóch tygodniach czy w następnym miesiącu.
Na maile z prośbą o wyjaśnienie zaistniałych sytuacji, czy niedoboru wypłat, braku obiecanych premii odpowiadają arogancko strasząc opiekunkę powiadomieniem innych agencji (tylko o czym? o prośbę o własne pieniądze?)
Ignorują próby kontaktu, tylko pani Kinga - Koordynatorka jest w porządku, oddzwania najszybciej jak może, ale tylko wtedy gdy jest w pracy.
Prośbę opiekunki o wydanie zaświadczenia o wysokości zarobków potrzebnego do ZUS ignorują od kilku miesięcy, aby w końcu stwierdzić, że ZUS widzi te kwoty na swoim portalu. Oczywiście ŻADNEGO zaświadczenia nie przysyłają.
Numer alarmowy podany w umowie nie odpowiada, nawet w przypadkach awaryjnych.
W weekendy czy święta NIKT nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie przejmuje się pracownikami.
 
28 września 2022 07:29
Firma zmieniła nazwę na: Wratislavia Vermittlung Group.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.