Zacznij Nowy Rok z dobrą ofertą od Aterima MED

W ATERIMA MED dostajesz więcej – gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe. Wybierając ofertę w ATERIMA MED otrzymasz także szereg korzyści, w tym możliwość nauki z lektorem języka niemieckiego, dzięki czemu możesz zarabiać więcej! Dodatkowo, możesz skorzystać z indywidualnych porad pielęgniarskich z Biura Medycznego, a także umówić się na rozmowę z prawnikiem, jeśli zajdzie taka potrzeba, czy sięgnąć po wsparcie w trudnych chwilach. A to nie wszystko…

Co jeszcze zyskujesz dołączając do grona Opiekunów ATERIMA MED? Nowy pakiet korzyści:

- nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe 

- bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej 

- bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem 

- telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego 

- specjalistyczne materiały edukacyjne 

- webinaria on-line "Profesjonalni w opiece

- kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego 

- telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach" 

- indywidualne porady prawne

- Skorzystaj z pełnego pakietu korzyści na wyjazdy 90, 60 i 42-dniowe.

Kliknij tutaj, dowiedz się więcej i wyjedź w styczniu z ATERIMA MED!

Gdzie możesz wyjechać w nowym roku?

Zaopiekuj się seniorką ogólnie osłabioną ze względu na wiek, która zmaga się z osteoporozą, reumatyzmem i chorobami serca. Seniorka jest  pełni sprawna pod względem poznawczym, a większość czasu spędza w łóżku. Potrzebuje pomocy przy czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, przebieraniu się i ogólnej asekuracji. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków i dbanie o gospodarstwo domowe. Przy zakupach pomagać będzie córka seniorki. Podopieczna lubi czytać książki i oglądać telewizję. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre, jednorodzinny dom z ogrodem mieści się w spokojnej i malowniczej dzielnicy. Do dyspozycji Opiekunki jest całe piętro z łazienką, pokojem z telewizorem oraz osobną toaletą. Zapewniony stały dostęp do internetu oraz możliwość korzystania z roweru. Więcej o tej ofercie można przeczytać TUTAJ.

Wyjedź do opieki do sympatycznego seniora, który zmaga się z chorobami serca, niedoczynnością nerek, inkontynencją i nadciśnieniem. Podopieczny porusza się o lasce i sporadycznie korzysta z rollatora. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, asekuracja oraz przygotowywanie posiłków, dbanie o dom i robienie zakupów. Do podopiecznego przychodzi Pflegedienst, a raz w tygodniu senior ma zapewnioną także rehabilitację. Senior lubi oglądać telewizję i czytać gazety, jest przyjazny i życzliwy. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Rower i samochód są do dyspozycji Opiekunki. Więcej o tej ofercie można przeczytać TUTAJ.

W styczniu zaopiekuj się parą życzliwych seniorów. Podopieczna zmaga się z demencją i chorobą nowotworową, jest osobą mobilną i samodzielną. Trzy razy w tygodniu przebywa w dziennym domu opieki. Podopieczny jest po złamaniu biodra, zmaga się z nadciśnieniem i ma problemy ze słuchem. W domu porusza się samodzielnie, a na spacerach wspomaga się laską lub rollatorem. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu się oraz asekuracja w ciągu dnia. Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiadać za przygotowywanie posiłków, dbanie o dom i robienie zakupów. Do podopiecznych codziennie rano przychodzi Pflegedienst. Senorzy lubią rozwiązywać krzyżówki, układać puzzle, spacerować i słuchać muzyki. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre, zapewniony stały dostęp do Interetu oraz osobny pokój i łazienka dla Opiekunki.

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w styczniu. Możesz zarobić nawet do 3195 EUR za 60 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED.

* Artykuł promowany.