ATERIMA MED - gwarancja podwyżki

Poniedziałek27.02.2023

Niedawno wystartował nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”. Co można zyskać? ATERIMA MED gwarantuje podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe. Sprawdź szczegóły!

ATERIMA MED docenia lojalnych Opiekunów, którzy decydują się na dłuższe wyjazdy do Niemiec właśnie z tą firmą. W dzisiejszych czasach szczególnie ważna jest stabilność, bezpieczeństwo zatrudnienia i atrakcyjne oferty – to właśnie w ATERIMA MED dostajesz więcej!

Związanie się na dłużej z jedną firmą sprawia, że nie musisz walczyć i zabiegać o kolejne zlecenia. Możesz więc wygodnie zaplanować pobyt w Polsce i optymalny dla Ciebie czas wyjazdu na zlecenie na terenie Niemiec. Dzięki temu rozwiązaniu nie tracisz czasu na aplikowanie do kolejnych firm i nie przechodzisz ponownie męczącego procesu rekrutacji.

Postaw na sprawdzone rozwiązanie pozostając z firmą, która gwarantuje Ci podwyżkę, nagradzając Twoją lojalność. Inna agencja oferuje wyższą stawkę? Pamiętaj, że niezwiązanie się z jedną firmą może pozbawić Cię gwarancji kolejnych wyjazdów w sprawdzone miejsca realizacji zleceń. Wybierz stabilność i zyskaj bezpieczeństwo oraz możliwość stałych wymian z innymi Opiekunami.

ATERIMA MED gwarantuje podwyżkę stawki za zlecenie już po pierwszym i kolejną już po drugim wyjeździe – bez względu na poziom znajomości języka niemieckiego, czy dotychczasowe doświadczenie w opiece. Warunkiem udziału w programie jest realizacja zleceń dłuższych niż 42 dni, z przerwą w Polsce trwającą maksymalnie 7 tygodni. Wyjeżdżaj ze sprawdzoną firmą regularnie, a otrzymasz gwarancję podwyżki – łącznie nawet 300 EURO przy wyjazdach na 90 dni zlecenia.

Co ATERIMA MED oferuje swoim Opiekunom?

- Nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę wynagrodzenia już po 1. wyjeździe.

- Bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej

- Bezpieczną podróż w obie strony ATERIMA Busem

- Telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego

- Specjalistyczne materiały edukacyjne

- Webinaria on-line "Profesjonalni w opiece"

- Kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego

- Telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach"

- Indywidualne porady prawne

Nie przegap okazji i już dziś wybierz jedno ze sprawdzonych zleceń na stronie ATERIMA MED. Możesz także skontaktować się telefonicznie i zapytać rekrutera o szczegóły. Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15.

Artykuł promowany